AdrenalinPoint je již od roku 2013 poskytovatelem adrenalinových aktivit, nabízí organizaci eventů a her pro skupiny přátel, pracovní kolektivy, školy, rodiny i jednotlivce. AdrenalinPoint má své arény ve Varnsdorfu a Liberci

Celoroční aktivity:

Escaperoom - úniková hra, při níž budete Vy a Vaše skupina zavřeni do místností, ve kterých jste postaveni před sérii hádanek a šifer, jež budete muset vyřešit, abyste se dostali ven.

Paintball - principem je vyřadit protihráče ze hry zásahem ze speciální zbraně, která vystřeluje kuličky plněné barvou.

ArcheryGame - hra s luky a speciálními šípy s měkkou koncovkou. Existuje mnoho stylů her, nejčastěji je ale cílem vyřadit hráče zásahem šípu. AdrenaliPoint poskytuje tuto akční hru mezi prvními v ČR.

LaserTag - střelecká aktivita, při které je hráč vybaven speciálním setem čelenky a laserového značkovače. Každý hráč vysílá signály, přičemž se snaží zasáhnout senzory na těle soupeře. Hra nabízí nepřeberné množství scénářů a nabízí zajímavý náhled na herní statistiky. Jedná se o alternativu k paintballu.

Speciální střelnice (tichá) - umožní vyzkoušet si sadu klasických i netradičních střelných zbraní: luk, kuši, samostříl, prak, foukačku, slingbow a další…

Detektor kovů - relaxační a zároveň dobrodružná aktivita pro jednotlivce i skupinku osob. Můžete si půjčit kvalitní detektor kovů i s potřebným doplňkovým vybavením. Pak už je jen na Vás kam se vypravíte a co prozkoumáte.

Letní aktivity:

BubbleFootball - jde o aktivitu, kde má na sobě každý hráč speciální nafukovací kouli (bumper), která umožňuje narážení do ostatních bez rizika úrazu. Nejedná se o zorbing. Obvykle se v koulích hraje fotbal, který tak ale dostane úplně nový rozměr. Další možností je i hra na posledního stojícího.

Paddleboard (SUP) - je board určený na stojatou vodní plochu. Uživatel na něm může stát, sedět nebo klečet, přičemž se po vodní hladině pohybuje pomocí pádla. Naučit se udržet rovnováhu vyžaduje trošku trpělivosti, ale rozhodně se při tom nebudete nudit.

Střelba z ostrých zbraní - vyzkoušejte si střelbu z reálných zbraní, které vídáte v akčních Hollywoodských filmech: pistole Glock, pistole vzor 1911, revolver, puška Winchester, CZ vzor 858, brokovnice.Aktivita probíhá na střelnici ve Varnsdorfu.

Čtyřkolka - vyzkoušíte si jízdu v naší dráze se dvěma trasami, které prověří Vaše schopnosti. Bát se nemusí ani úplní začátečníci.

NOVÉ

Reball - provozujeme v Liberci. Jedná se o zajímavou ,,čistou" alternativu paintballu. Hráč od nás obdrží stejné vybavení jako na paintball (kombinézu, ochrannou masku, rukavice, vestu, nebo suspenzor).
Jediný, ale zásadní rozdíl je, že místo klasických kuliček s barvou hráč střílí kuličkami gumovými. Zásah ucítíte stejně jako u paintballu, ale nebudete špinaví :D